У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Желуцьк - Троянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Желуцьк - Троянівка:

Поточний розклад електричок Желуцьк - Троянівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 10 хв зі станції Желуцьк і прибуває на станцію Троянівка о 22 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 963 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Желуцьк і Троянівка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Жолудськ(04.34), Медвежа(05.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Желуцьк - Троянівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Желуцьк Троянівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Желуцьк - Троянівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
963* Сарни Ковель 04.28
Желуцьк
05.59
Троянівка
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6319 Сарни Ковель 09.10
Желуцьк
10.36
Троянівка
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
967* Сарни Ковель 16.50
Желуцьк
18.16
Троянівка
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6393 Сарни Ковель 21.10
Желуцьк
22.30
Троянівка
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Желуцьк -Троянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Желуцьк — Троянівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Троянівка — Желуцьк