У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка - Славута
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Жмеринка - Славута:

Розклад поїздів Жмеринка Славута на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Жмеринка Славута найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.18 зі станції Жмеринка-Пас., в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 05.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Жмеринка Славута є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Жмеринка - Славута складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Жмеринка - Славута можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
058Ш Одеса Ковель 00.18
Жмеринка-Пас.
05.13
Славута-1
4 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Жмеринка -Славута можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка — Славута

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута — Жмеринка