У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка - Вітебськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Жмеринка - Вітебськ:

Розклад поїздів Жмеринка Вітебськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Жмеринка Вітебськ найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Козятин-1, Житомир, Коростень, Овруч, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.40 зі станції Жмеринка-Пас., в кінцевий же пункт Вітебськ прибувають вони відповідно о 02.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Жмеринка Вітебськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Жмеринка - Вітебськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Жмеринка - Вітебськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 08.40
Жмеринка-Пас.
02.05
Вітебськ
17 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Жмеринка -Вітебськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка — Вітебськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вітебськ — Жмеринка