У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка-Пас. - Одеса-Застава-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Жмеринка-Пас. - Одеса-Застава-1:

Розклад поїздів Жмеринка-Пас. Одеса-Застава-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Жмеринка-Пас. Одеса-Застава-1 найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.55 зі станції Жмеринка-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Застава-1 прибувають вони відповідно о 14.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Жмеринка-Пас. Одеса-Застава-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Жмеринка-Пас. - Одеса-Застава-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Жмеринка-Пас. - Одеса-Застава-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
107Л Ужгород Одеса 08.55
Жмеринка-Пас.
14.35
Одеса-Застава-1
5 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Жмеринка-Пас. -Одеса-Застава-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка-Пас. — Одеса-Застава-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса-Застава-1 — Жмеринка-Пас.