У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка-Пас. - Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Жмеринка-Пас. - Перемишль:

Розклад поїздів Жмеринка-Пас. Перемишль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Жмеринка-Пас. Перемишль найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.53 зі станції Жмеринка-Пас., в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 09.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Жмеринка-Пас. Перемишль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Жмеринка-Пас. - Перемишль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Жмеринка-Пас. - Перемишль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
036Ш Одеса Перемишль 00.53
Жмеринка-Пас.
09.03
Перемишль Головний
8 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Жмеринка-Пас. -Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка-Пас. — Перемишль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль — Жмеринка-Пас.