У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка-Пас. - Стрий
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Жмеринка-Пас. - Стрий:

Розклад поїздів Жмеринка-Пас. Стрий на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Жмеринка-Пас. Стрий найчастіше зупиняються на станціях Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.08 зі станції Жмеринка-Пас., в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 11.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Жмеринка-Пас. Стрий є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Жмеринка-Пас. - Стрий складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Жмеринка-Пас. - Стрий можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
108Ш Одеса Ужгород 04.08
Жмеринка-Пас.
11.13
Стрий
7 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Жмеринка-Пас. -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка-Пас. — Стрий

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрий — Жмеринка-Пас.