У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка-Пас. - Володіївці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жмеринка-Пас. - Володіївці:

Поточний розклад електричок Жмеринка-Пас. - Володіївці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 18 хв зі станції Жмеринка-Пас. і прибуває на станцію Володіївці о 11 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335 сполученням Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Жмеринка-Пас. і Володіївці цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Жмеринка-Подільська(22.05), Бар(22.43), Мартинівка(23.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жмеринка-Пас. - Володіївці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жмеринка-Пас. Володіївці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жмеринка-Пас. - Володіївці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 10.18
Жмеринка-Пас.
11.45
Володіївці
1 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6335 Жмеринка Могилів-Подільський 21.52
Жмеринка-Пас.
23.24
Володіївці
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жмеринка-Пас. -Володіївці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка-Пас. — Володіївці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Володіївці — Жмеринка-Пас.