У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка-Подільська - Мартинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жмеринка-Подільська - Мартинівка:

Поточний розклад електричок Жмеринка-Подільська - Мартинівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 31 хв зі станції Жмеринка-Подільська і прибуває на станцію Мартинівка о 11 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Жмеринка-Подільська і Мартинівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Матейкове(10.44), Бар(11.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жмеринка-Подільська - Мартинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жмеринка-Подільська Мартинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жмеринка-Подільська - Мартинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 10.31
Жмеринка-Подільська
11.31
Мартинівка
1 г Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жмеринка-Подільська -Мартинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка-Подільська — Мартинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мартинівка — Жмеринка-Подільська