У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жовтнева - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жовтнева - Харків:

Поточний розклад електричок Жовтнева - Харків включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 39 хв зі станції Жовтнева і прибуває на станцію Харків о 19 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Савинці - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 2 г 2 хв. Між станціями Жовтнева і Харків цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Шебелинка(04.55), Будинок Відпочинку(05.22), Дружний(05.47), Жихор(06.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жовтнева - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жовтнева Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жовтнева - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жовтнева -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жовтнева — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Жовтнева