У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жукотки - Ім. Бориса Олійника
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жукотки - Ім. Бориса Олійника:

Поточний розклад електричок Жукотки - Ім. Бориса Олійника включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 11 хв зі станції Жукотки і прибуває на станцію Ім. Бориса Олійника о 18 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 864К сполученням Неданчичі - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Жукотки і Ім. Бориса Олійника цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жукотки - Ім. Бориса Олійника, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жукотки Ім. Бориса Олійника ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жукотки - Ім. Бориса Олійника можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
864К Неданчичі Київ 05.22
Жукотки
06.33
Ім. Бориса Олійника
1 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
882О Славутич Фастів 17.11
Жукотки
18.21
Ім. Бориса Олійника
1 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жукотки -Ім. Бориса Олійника можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жукотки — Ім. Бориса Олійника

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Бориса Олійника — Жукотки