У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлівка - Подільськ-Жм.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Журавлівка - Подільськ-Жм.:

Розклад поїздів Журавлівка Подільськ-Жм. на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Журавлівка Подільськ-Жм. найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.49, 07.43 зі станції Журавлівка, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 08.40, 09.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Журавлівка Подільськ-Жм. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Журавлівка - Подільськ-Жм. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Журавлівка - Подільськ-Жм. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Б Мінськ Одеса 06.49
Журавлівка
08.40
Подільськ-Жм.
1 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 07.43
Журавлівка
09.30
Подільськ-Жм.
1 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Журавлівка -Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлівка — Подільськ-Жм.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ-Жм. — Журавлівка