У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавно - Чернів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавно - Чернів:

Поточний розклад електричок Журавно - Чернів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 25 хв зі станції Журавно і прибуває на станцію Чернів о 20 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6416 сполученням Ходорів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Журавно і Чернів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавно - Чернів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавно Чернів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавно - Чернів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6418 Ходорів Івано-Франківськ 05.20
Журавно
05.26
Чернів
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 17.37
Журавно
17.43
Чернів
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6416 Ходорів Івано-Франківськ 20.25
Журавно
20.31
Чернів
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавно -Чернів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавно — Чернів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернів — Журавно