У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зірка - Снігурівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зірка - Снігурівка:

Поточний розклад електричок Зірка - Снігурівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 40 хв зі станції Зірка і прибуває на станцію Снігурівка о 17 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6771 сполученням Сірогози - Херсон, в цьому випадку поїздка займе 2 г 5 хв. Між станціями Зірка і Снігурівка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Заповітне(15.47), Козацька(16.35), Івано-Копине(17.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зірка - Снігурівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зірка Снігурівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зірка - Снігурівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6771 Сірогози Херсон 15.40
Зірка
17.45
Снігурівка
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зірка -Снігурівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зірка — Снігурівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Снігурівка — Зірка