У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золочів - Харків:

Поточний розклад електричок Золочів - Харків включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 28 хв зі станції Золочів і прибуває на станцію Харків о 11 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6171 сполученням Золочів - Харків-Балашівський, в цьому випадку поїздка займе 2 г 15 хв. Між станціями Золочів і Харків цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Соснівка(17.43), Феськи(18.05), 224 Км(18.24), Подвірки(18.41), 6 Км(19.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золочів - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золочів Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золочів - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золочів -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золочів — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Золочів