У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотницький - Суми-Товарна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотницький - Суми-Товарна:

Поточний розклад електричок Золотницький - Суми-Товарна включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 23 хв зі станції Золотницький і прибуває на станцію Суми-Товарна о 21 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6866 сполученням Пушкарне - Суми, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Золотницький і Суми-Товарна цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Залізняк(06.16), Олдиш(06.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотницький - Суми-Товарна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотницький Суми-Товарна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотницький - Суми-Товарна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотницький -Суми-Товарна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотницький — Суми-Товарна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми-Товарна — Золотницький