У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зоря - Одеса-Західна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зоря - Одеса-Західна:

Поточний розклад електричок Зоря - Одеса-Західна включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 08 хв зі станції Зоря і прибуває на станцію Одеса-Західна о 18 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6347 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Зоря і Одеса-Західна цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Аккаржа(18.14), 13 Км(18.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зоря - Одеса-Західна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зоря Одеса-Західна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зоря - Одеса-Західна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 06.28
Зоря
07.11
Одеса-Західна
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6345* Білгород-Дністровський Одеса 15.04
Зоря
15.47
Одеса-Західна
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 18.08
Зоря
18.51
Одеса-Західна
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зоря -Одеса-Західна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зоря — Одеса-Західна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса-Західна — Зоря