У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зоря - Тіра
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зоря - Тіра:

Поточний розклад електричок Зоря - Тіра включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 20 хв зі станції Зоря і прибуває на станцію Тіра о 16 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6310 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Зоря і Тіра цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Барабой(19.03), Кароліно-Бугаз(19.29), Бугаз(19.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зоря - Тіра, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зоря Тіра ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зоря - Тіра можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6304* Одеса Білгород-Дністровський 09.53
Зоря
10.59
Тіра
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 15.20
Зоря
16.25
Тіра
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 18.59
Зоря
20.14
Тіра
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зоря -Тіра можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зоря — Тіра

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тіра — Зоря