У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зустрічний - Ксеніївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зустрічний - Ксеніївка:

Поточний розклад електричок Зустрічний - Ксеніївка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 17 хв зі станції Зустрічний і прибуває на станцію Ксеніївка о 06 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6232 сполученням Кам'янське-Пасажирське - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Зустрічний і Ксеніївка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зустрічний - Ксеніївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зустрічний Ксеніївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зустрічний - Ксеніївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Кам'янське Синельникове 06.17
Зустрічний
06.53
Ксеніївка
36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зустрічний -Ксеніївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зустрічний — Ксеніївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ксеніївка — Зустрічний