У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зустрічний - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зустрічний - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З:

Поточний розклад електричок Зустрічний - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 17 хв зі станції Зустрічний і прибуває на станцію Нижньодніпровськ-Вузол-парк З о 06 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6232 сполученням Кам'янське-Пасажирське - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Зустрічний і Нижньодніпровськ-Вузол-парк З цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зустрічний - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зустрічний Нижньодніпровськ-Вузол-парк З ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зустрічний - Нижньодніпровськ-Вузол-парк З можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Кам'янське Синельникове 06.17
Зустрічний
06.45
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зустрічний -Нижньодніпровськ-Вузол-парк З можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зустрічний — Нижньодніпровськ-Вузол-парк З

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньодніпровськ-Вузол-парк З — Зустрічний