У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зустрічний - Шинний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зустрічний - Шинний:

Поточний розклад електричок Зустрічний - Шинний включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 27 хв зі станції Зустрічний і прибуває на станцію Шинний о 16 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6234-6233 сполученням Запоріжжя-1 - Сухачівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Зустрічний і Шинний цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зустрічний - Шинний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зустрічний Шинний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зустрічний - Шинний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6234-6233* Запоріжжя Сухачівка 16.27
Зустрічний
16.38
Шинний
11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зустрічний -Шинний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зустрічний — Шинний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шинний — Зустрічний