У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зустрічний - Жовтокам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зустрічний - Жовтокам'янка:

Поточний розклад електричок Зустрічний - Жовтокам'янка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 42 хв зі станції Зустрічний і прибуває на станцію Жовтокам'янка о 00 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6405 сполученням Дніпро-Лоцманська - Апостолове, в цьому випадку поїздка займе 3 г 39 хв. Між станціями Зустрічний і Жовтокам'янка цей електропоїзд проїжджає 26 зупинок. Серед них 217 Км(08.45), 229 Км(09.13), Привільне(09.44), 277 Км Роз'їзд(10.29), 313 Км(11.23), 336 Км(12.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зустрічний - Жовтокам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зустрічний Жовтокам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зустрічний - Жовтокам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6405 Дніпро Апостолове 08.38
Зустрічний
12.17
Жовтокам'янка
3 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 20.42
Зустрічний
00.12
Жовтокам'янка
3 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зустрічний -Жовтокам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зустрічний — Жовтокам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жовтокам'янка — Зустрічний