У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 Гребінка — Золотоноша Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Золотоноша номер 6001 відправляється зі станції Гребінка о 06.15 і прибуває на станцію Золотоноша-1 о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6001 Гребінка - Золотоноша пролягає по таким станціям як Оржиця, 810 Км, Писарщина, Драбове-Барятинське, Драбівський радгосп, Бойківщина, Мехедівка, Верхньозгар, Привітне, Пальміра, Богуславець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 06.15
Оржиця 06.20 1 хв  06.21 5 хв 
810 Км 06.27 1 хв  06.28 12 хв 
Писарщина 06.34 1 хв  06.35 19 хв 
Драбове-Барятинське 06.43 2 хв  06.45 28 хв 
Драбівський радгосп 06.49 1 хв  06.50 34 хв 
Бойківщина 06.54 1 хв  06.55 39 хв 
Мехедівка 07.00 1 хв  07.01 45 хв 
Верхньозгар 07.05 1 хв  07.06 50 хв 
Привітне 07.12 1 хв  07.13 57 хв 
Пальміра 07.21 2 хв  07.23 1 г  6 хв 
Богуславець 07.29 1 хв  07.30 1 г  14 хв 
Золотоноша-1 07.38 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6001 Гребінка — Золотоноша-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728