У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6001 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 06.05 і прибуває на станцію Іловайськ о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 06.05
Ясинувата-Гірка 06.07 1 хв  06.08 2 хв 
Ясинувата-Західна 06.11 1 хв  06.12 6 хв 
1118 Км 06.17 1 хв  06.18 12 хв 
Макіївка-Пас. 06.32 2 хв  06.34 27 хв 
1110 Км 06.38 1 хв  06.39 33 хв 
Кринична 06.44 1 хв  06.45 39 хв 
Ханженкове 06.55 1 хв  06.56 50 хв 
Канатний завод 07.02 1 хв  07.03 57 хв 
Харцизьк 07.10 1 хв  07.11 1 г  5 хв 
Іловайськ 07.30 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6001 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031