У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Фенольна — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Фенольна - Ізюм відправляється зі станції Фенольна о 05.30 і прибуває на станцію Ізюм о 10.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин, Красний Лиман, Форпостна, Святогірськ, Букине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 05.30
Кривий Торець 05.47 1 хв  05.48 17 хв 
6 Км 06.01 1 хв  06.02 31 хв 
Костянтинівка 06.12 2 хв  06.14 42 хв 
Кіндратівка 06.27 1 хв  06.28 57 хв 
Дружківка 06.36 1 хв  06.37 1 г  6 хв 
Краматорськ 06.56 2 хв  06.58 1 г  26 хв 
Шпичкине 07.05 1 хв  07.06 1 г  35 хв 
Слов'янськ 07.21 39 хв  08.00 1 г  51 хв 
Імені Кожушка 08.06 1 хв  08.07 2 г  36 хв 
Слов'янський курорт 08.17 1 хв  08.18 2 г  47 хв 
Придонецька 08.26 1 хв  08.27 2 г  56 хв 
10 Км 08.33 1 хв  08.34 3 г  3 хв 
Брусин 08.38 1 хв  08.39 3 г  8 хв 
Красний Лиман 08.51 4 хв  08.55 3 г  21 хв 
Форпостна 09.17 1 хв  09.18 3 г  47 хв 
Святогірськ 09.35 1 хв  09.36 4 г  5 хв 
Букине 09.55 1 хв  09.56 4 г  25 хв 
Ізюм 10.14 4 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6002 Фенольна — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031