У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 06.10 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 06.10
Харцизьк 06.29 1 хв  06.30 19 хв 
Канатний завод 06.34 1 хв  06.35 24 хв 
Ханженкове 06.42 1 хв  06.43 32 хв 
Кринична 06.53 1 хв  06.54 43 хв 
1110 Км 06.58 1 хв  06.59 48 хв 
Макіївка-Пас. 07.03 8 хв  07.11 53 хв 
1118 Км 07.24 1 хв  07.25 1 г  14 хв 
Ясинувата-Західна 07.30 1 хв  07.31 1 г  20 хв 
Ясинувата-Гірка 07.34 1 хв  07.35 1 г  24 хв 
Ясинувата-Пас. 07.40 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6002 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031