У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Золотоноша — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Золотоноша - Гребінка номер 6002 відправляється зі станції Золотоноша-1 о 09.24 і прибуває на станцію Гребінка о 10.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6002 Золотоноша - Гребінка пролягає по таким станціям як Богуславець, Пальміра, Привітне, Верхньозгар, Мехедівка, Бойківщина, Драбівський радгосп, Драбове-Барятинське, Писарщина, 810 Км, Оржиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золотоноша-1 09.24
Богуславець 09.33 1 хв  09.34 9 хв 
Пальміра 09.41 2 хв  09.43 17 хв 
Привітне 09.48 1 хв  09.49 24 хв 
Верхньозгар 09.55 1 хв  09.56 31 хв 
Мехедівка 10.00 1 хв  10.01 36 хв 
Бойківщина 10.07 1 хв  10.08 43 хв 
Драбівський радгосп 10.12 1 хв  10.13 48 хв 
Драбове-Барятинське 10.17 2 хв  10.19 53 хв 
Писарщина 10.27 1 хв  10.28 1 г  3 хв 
810 Км 10.33 1 хв  10.34 1 г  9 хв 
Оржиця 10.39 1 хв  10.40 1 г  15 хв 
Гребінка 10.45 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6002 Золотоноша-1 — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728