У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Черкаси - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Черкаси о 20.29 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 21.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 20.29
Буддеталь 20.35 1 хв  20.36 6 хв 
898 Км Роз'їзд 20.41 1 хв  20.42 12 хв 
Степанки 20.50 1 хв  20.51 21 хв 
Білозір'я 20.57 1 хв  20.58 28 хв 
Хацьки 21.03 1 хв  21.04 34 хв 
Піонерська 21.10 1 хв  21.11 41 хв 
Сміла 21.17 4 хв  21.21 48 хв 
Центральна 21.26 1 хв  21.27 57 хв 
Сріблянка 21.29 1 хв  21.30 1 г 
Ім. Тараса Шевченка 21.35 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6003 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031