У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Черкаси - Ім. Тараса Шевченка номер 6003 відправляється зі станції Черкаси о 20.49 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 21.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6003 Черкаси - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 20.49
Буддеталь 20.56 1 хв  20.57 7 хв 
898 Км Роз'їзд 21.06 1 хв  21.07 17 хв 
Степанки 21.15 1 хв  21.16 26 хв 
Білозір'я 21.21 1 хв  21.22 32 хв 
Хацьки 21.28 1 хв  21.29 39 хв 
Піонерська 21.33 1 хв  21.34 44 хв 
Сміла 21.41 1 хв  21.42 52 хв 
Центральна 21.46 1 хв  21.47 57 хв 
Сріблянка 21.48 1 хв  21.49 59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.54 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6003 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930