У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Черкаси - Ім. Тараса Шевченка номер 6003 відправляється зі станції Черкаси о 20.49 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 21.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6003 Черкаси - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 20.49
Буддеталь 20.56 1 хв  20.57 7 хв 
898 Км Роз'їзд 21.06 1 хв  21.07 17 хв 
Степанки 21.15 1 хв  21.16 26 хв 
Білозір'я 21.21 1 хв  21.22 32 хв 
Хацьки 21.28 1 хв  21.29 39 хв 
Піонерська 21.33 1 хв  21.34 44 хв 
Сміла 21.41 1 хв  21.42 52 хв 
Центральна 21.46 1 хв  21.47 57 хв 
Сріблянка 21.48 1 хв  21.49 59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.54 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6003 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930