У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Гребінка — Золотоноша Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гребінка - Золотоноша номер 6003 відправляється зі станції Гребінка о 13.40 і прибуває на станцію Золотоноша-1 о 15.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6003 Гребінка - Золотоноша пролягає по таким станціям як Оржиця, 810 Км, Писарщина, Драбове-Барятинське, Драбівський радгосп, Бойківщина, Мехедівка, Верхньозгар, Привітне, Пальміра, Богуславець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 13.40
Оржиця 13.45 1 хв  13.46 5 хв 
810 Км 13.52 1 хв  13.53 12 хв 
Писарщина 13.59 1 хв  14.00 19 хв 
Драбове-Барятинське 14.08 2 хв  14.10 28 хв 
Драбівський радгосп 14.14 1 хв  14.15 34 хв 
Бойківщина 14.18 1 хв  14.19 38 хв 
Мехедівка 14.24 1 хв  14.25 44 хв 
Верхньозгар 14.29 1 хв  14.30 49 хв 
Привітне 14.36 1 хв  14.37 56 хв 
Пальміра 14.45 2 хв  14.47 1 г  5 хв 
Богуславець 14.53 1 хв  14.54 1 г  13 хв 
Золотоноша-1 15.02 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6003 Гребінка — Золотоноша-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728