У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Ясинувата — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ясинувата - Іловайськ номер 6003 відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 08.16 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6003 Ясинувата - Іловайськ пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 08.16
Ясинувата-Гірка 08.19 1 хв  08.20 3 хв 
Ясинувата-Західна 08.23 1 хв  08.24 7 хв 
1118 Км 08.27 1 хв  08.28 11 хв 
Макіївка-Пас. 08.41 2 хв  08.43 25 хв 
1110 Км 08.46 1 хв  08.47 30 хв 
Кринична 08.51 1 хв  08.52 35 хв 
Ханженкове 09.03 1 хв  09.04 47 хв 
Канатний завод 09.08 1 хв  09.09 52 хв 
Харцизьк 09.13 1 хв  09.14 57 хв 
Іловайськ 09.31 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6003 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031