У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Ясинувата — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ясинувата - Іловайськ номер 6003 відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 08.16 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6003 Ясинувата - Іловайськ пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 08.16
Ясинувата-Гірка 08.19 1 хв  08.20 3 хв 
Ясинувата-Західна 08.23 1 хв  08.24 7 хв 
1118 Км 08.27 1 хв  08.28 11 хв 
Макіївка-Пас. 08.41 2 хв  08.43 25 хв 
1110 Км 08.46 1 хв  08.47 30 хв 
Кринична 08.51 1 хв  08.52 35 хв 
Ханженкове 09.03 1 хв  09.04 47 хв 
Канатний завод 09.08 1 хв  09.09 52 хв 
Харцизьк 09.13 1 хв  09.14 57 хв 
Іловайськ 09.31 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6003 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930