У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6004 відправляється зі станції Фастів-1 о 04.52 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6004 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, Глеваха, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 04.52
Мотовилівка 05.08 1 хв  05.09 16 хв 
Корчі 05.11 1 хв  05.12 19 хв 
Васильків-1 05.18 1 хв  05.19 26 хв 
Глеваха 05.24 1 хв  05.25 32 хв 
Малютянка 05.29 1 хв  05.30 37 хв 
Боярка 05.34 1 хв  05.35 42 хв 
Тарасівка 05.38 1 хв  05.39 46 хв 
Вишневе 05.44 1 хв  05.45 52 хв 
Київ-Волинський 05.51 1 хв  05.52 59 хв 
Караваєві Дачі 05.56 1 хв  05.57 1 г  4 хв 
Київ-Пас. 06.03 1 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6004 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930