У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004 Фенольна — Святогірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6004 сполученням Фенольна - Святогірськ відправляється зі станції Фенольна о 16.34 і прибуває на станцію Святогірськ о 21.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин, Красний Лиман, Форпостна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 16.34
Кривий Торець 16.51 1 хв  16.52 17 хв 
6 Км 17.05 1 хв  17.06 31 хв 
Костянтинівка 17.16 2 хв  17.18 42 хв 
Кіндратівка 17.31 1 хв  17.32 57 хв 
Дружківка 17.40 1 хв  17.41 1 г  6 хв 
Краматорськ 18.00 2 хв  18.02 1 г  26 хв 
Шпичкине 18.09 1 хв  18.10 1 г  35 хв 
Слов'янськ 18.25 15 хв  18.40 1 г  51 хв 
Імені Кожушка 18.46 1 хв  18.47 2 г  12 хв 
Слов'янський курорт 18.57 1 хв  18.58 2 г  23 хв 
Придонецька 19.06 1 хв  19.07 2 г  32 хв 
10 Км 19.13 1 хв  19.14 2 г  39 хв 
Брусин 19.18 1 хв  19.19 2 г  44 хв 
Красний Лиман 19.31 49 хв  20.20 2 г  57 хв 
Форпостна 20.42 1 хв  20.43 4 г  8 хв 
Святогірськ 21.00 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6004 Фенольна — Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031