У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6004 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 08.03 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 09.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 08.03
Харцизьк 08.22 1 хв  08.23 19 хв 
Канатний завод 08.27 1 хв  08.28 24 хв 
Ханженкове 08.36 1 хв  08.37 33 хв 
Кринична 08.46 1 хв  08.47 43 хв 
1110 Км 08.51 1 хв  08.52 48 хв 
Макіївка-Пас. 08.56 2 хв  08.58 53 хв 
1118 Км 09.12 1 хв  09.13 1 г  9 хв 
Ясинувата-Західна 09.19 1 хв  09.20 1 г  16 хв 
Ясинувата-Гірка 09.23 1 хв  09.24 1 г  20 хв 
Ясинувата-Пас. 09.27 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6004 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930