У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6004-6003 сполученням Колосівка - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Колосівка о 12.30 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 16.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ставки, Новий Степ, Ясна Зоря, Південний Буг, Тернівка-Миколаївська, Інгул, Мішкове, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 12.30
Первенець 12.47 2 хв  12.49 17 хв 
Ставки 13.00 2 хв  13.02 30 хв 
Новокатеринівка 13.11 2 хв  13.13 41 хв 
Новий Степ 13.19 2 хв  13.21 49 хв 
Зелений Гай 13.35 2 хв  13.37 1 г  5 хв 
Ясна Зоря 13.51 5 хв  13.56 1 г  21 хв 
Трихати 14.09 2 хв  14.11 1 г  39 хв 
Південний Буг 14.23 2 хв  14.25 1 г  53 хв 
Баловне 14.34 2 хв  14.36 2 г  4 хв 
Тернівка-Миколаївська 14.46 2 хв  14.48 2 г  16 хв 
90 Км 14.54 2 хв  14.56 2 г  24 хв 
Інгул 15.02 2 хв  15.04 2 г  32 хв 
Путієць 15.09 2 хв  15.11 2 г  39 хв 
Мішкове 15.21 2 хв  15.23 2 г  51 хв 
Миколаїв-Пас. 15.33 6 хв  15.39 3 г  3 хв 
Пост 230 Км 15.45 1 хв  15.46 3 г  15 хв 
Нове Садівництво 15.52 1 хв  15.53 3 г  22 хв 
Суднобудівників 15.56 1 хв  15.57 3 г  26 хв 
Миколаїв Вантажний 16.04 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031