У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004 Скотовата — Святогірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6004 сполученням Скотовата - Святогірськ відправляється зі станції Скотовата о 15.58 і прибуває на станцію Святогірськ о 21.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Петруньки, Фенольна, Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин, Красний Лиман, Форпостна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З усіма зупинками на всіх зуп.пунктах, крім ЗП 17 км.
з 2021-02-17 по 2021-12-12: Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Скотовата 15.58
Петруньки 16.12 1 хв  16.13 14 хв 
Фенольна 16.24 10 хв  16.34 26 хв 
Кривий Торець 16.51 1 хв  16.52 53 хв 
6 Км 17.05 1 хв  17.06 1 г  7 хв 
Костянтинівка 17.16 2 хв  17.18 1 г  18 хв 
Кіндратівка 17.31 1 хв  17.32 1 г  33 хв 
Дружківка 17.40 1 хв  17.41 1 г  42 хв 
Краматорськ 18.00 2 хв  18.02 2 г  2 хв 
Шпичкине 18.09 1 хв  18.10 2 г  11 хв 
Слов'янськ 18.25 15 хв  18.40 2 г  27 хв 
Імені Кожушка 18.46 1 хв  18.47 2 г  48 хв 
Слов'янський курорт 18.57 1 хв  18.58 2 г  59 хв 
Придонецька 19.06 1 хв  19.07 3 г  8 хв 
10 Км 19.13 1 хв  19.14 3 г  15 хв 
Брусин 19.18 1 хв  19.19 3 г  20 хв 
Красний Лиман 19.31 49 хв  20.20 3 г  33 хв 
Форпостна 20.42 1 хв  20.43 4 г  44 хв 
Святогірськ 21.00 5 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6004 Скотовата — Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031