У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005-6234 Київ — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Миронівка номер 6005-6234 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.20 і прибуває на станцію Миронівка о 11.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6005-6234 Київ - Миронівка пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Паляничинці, Біла Церква, Бірюки, Житні Гори, Ольшаниця, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.20
Караваєві Дачі 07.26 1 хв  07.27 6 хв 
Київ-Волинський 07.31 1 хв  07.32 11 хв 
Вишневе 07.38 1 хв  07.39 18 хв 
Тарасівка 07.45 1 хв  07.46 25 хв 
Боярка 07.50 1 хв  07.51 30 хв 
Малютянка 07.53 1 хв  07.54 33 хв 
Шляхова 07.56 1 хв  07.57 36 хв 
Глеваха 07.59 2 хв  08.01 39 хв 
888 Км 08.03 1 хв  08.04 43 хв 
Васильків-1 08.07 1 хв  08.08 47 хв 
Корчі 08.13 1 хв  08.14 53 хв 
Мотовилівка 08.18 1 хв  08.19 58 хв 
Білки 08.21 1 хв  08.22 1 г  1 хв 
Півні 08.24 1 хв  08.25 1 г  4 хв 
Вишняки 08.27 1 хв  08.28 1 г  7 хв 
Сорочий Брід 08.31 1 хв  08.32 1 г  11 хв 
Снітинка 08.35 1 хв  08.36 1 г  15 хв 
Фастів-1 08.42 11 хв  08.53 1 г  22 хв 
Фастів-2 09.01 1 хв  09.02 1 г  41 хв 
8 Км 09.08 1 хв  09.09 1 г  48 хв 
Паляничинці 09.12 1 хв  09.13 1 г  52 хв 
Устинівка 09.19 1 хв  09.20 1 г  59 хв 
Гай 09.26 1 хв  09.27 2 г  6 хв 
Біла Церква 09.35 2 хв  09.37 2 г  15 хв 
Роток 09.44 2 хв  09.46 2 г  24 хв 
Томилівка 09.50 1 хв  09.51 2 г  30 хв 
Бірюки 09.55 1 хв  09.56 2 г  35 хв 
Чепеліївка 09.59 1 хв  10.00 2 г  39 хв 
Сухоліси 10.04 1 хв  10.05 2 г  44 хв 
Житні Гори 10.12 1 хв  10.13 2 г  52 хв 
Рокитне 10.19 1 хв  10.20 2 г  59 хв 
Бушеве 10.27 1 хв  10.28 3 г  7 хв 
Ольшаниця 10.32 1 хв  10.33 3 г  12 хв 
Лютарський 10.39 1 хв  10.40 3 г  19 хв 
Карапиші-2 10.43 1 хв  10.44 3 г  23 хв 
Карапиші 10.48 1 хв  10.49 3 г  28 хв 
Миронівка 11.01 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6005-6234 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28