У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Трускавець номер 6005 відправляється зі станції Львів о 10.20 і прибуває на станцію Трускавець о 12.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6005 Львів - Трускавець пролягає по таким станціям як Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Миколаїв-Дністровський, Стрий, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.20
Пустомити 10.43 2 хв  10.45 23 хв 
Щирець 2 10.52 1 хв  10.53 32 хв 
Щирець 1 10.55 1 хв  10.56 35 хв 
Миколаїв-Дністровський 11.15 2 хв  11.17 55 хв 
Стрий 11.44 10 хв  11.54 1 г  24 хв 
Верхні Гаї 12.13 1 хв  12.14 1 г  53 хв 
Болехівці 12.20 1 хв  12.21 2 г 
Дрогобич 12.27 10 хв  12.37 2 г  7 хв 
Стебник 12.48 1 хв  12.49 2 г  28 хв 
Трускавець 12.55 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6005 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031