У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6006 Харків — Слатине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Слатине номер 6006 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.15 і прибуває на станцію Слатине о 18.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6006 Харків - Слатине пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.15
Південний Пост 17.23 1 хв  17.24 8 хв 
Північний пост 17.31 2 хв  17.33 16 хв 
Підміська 17.37 1 хв  17.38 22 хв 
Лозовенька 17.42 1 хв  17.43 27 хв 
Моторна 17.47 1 хв  17.48 32 хв 
Дергачі 17.53 2 хв  17.55 38 хв 
Нові Дергачі 18.00 1 хв  18.01 45 хв 
Безруківка 18.07 1 хв  18.08 52 хв 
Слатине 18.15 1 г 

У розкладі поїзда 6006 Харків-Пас. — Слатине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031