У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6006 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Трускавець - Львів номер 6006 відправляється зі станції Трускавець о 13.05 і прибуває на станцію Львів о 15.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6006 Трускавець - Львів пролягає по таким станціям як Стебник, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Стрий, Щирець 2, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

05.07 по 18.08.2022р курсуватиме зміненим розкладом Трускавець – 13:40 Стебник 13:46 13:48 Дрогобич 13:59 14:09 з.п. Болехівці 14:15 14:16 Верхні Гаї 14:22 14:23 Стрий 14:47 14:57 Миколаїв-Дністр. 15:21 15:23 Задорожна 15:28 15:29 Щирець-2 15:42 15:43 з.п. Пустомити 15:49 15:50 Львів 16:14

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 13.05
Стебник 13.11 1 хв  13.12 6 хв 
Дрогобич 13.24 10 хв  13.34 19 хв 
Болехівці 13.41 1 хв  13.42 36 хв 
Верхні Гаї 13.47 1 хв  13.48 42 хв 
Стрий 14.12 10 хв  14.22 1 г  7 хв 
Щирець 2 15.03 1 хв  15.04 1 г  58 хв 
Пустомити 15.10 1 хв  15.11 2 г  5 хв 
Львів 15.35 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6006 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031