У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6007-6008 Гаврилівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гаврилівка - Красний Лиман номер 6007-6008 відправляється зі станції Гаврилівка о 18.53 і прибуває на станцію Красний Лиман о 21.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6007-6008 Гаврилівка - Красний Лиман пролягає по таким станціям як Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 18.53
Язикове 19.08 1 хв  19.09 15 хв 
Барвенкове 19.20 1 хв  19.21 27 хв 
Гусарівка 19.32 1 хв  19.33 39 хв 
Бантишеве 19.47 1 хв  19.48 54 хв 
Шидловська 20.04 1 хв  20.05 1 г  11 хв 
Слов'янськ 20.24 31 хв  20.55 1 г  31 хв 
Імені Кожушка 21.00 1 хв  21.01 2 г  7 хв 
Слов'янський курорт 21.10 1 хв  21.11 2 г  17 хв 
Придонецька 21.17 1 хв  21.18 2 г  24 хв 
Брусин 21.27 1 хв  21.28 2 г  34 хв 
Красний Лиман 21.39 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6007-6008 Гаврилівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28