У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6007 Гаврилівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6007 сполученням Гаврилівка - Красний Лиман відправляється зі станції Гаврилівка о 18.53 і прибуває на станцію Красний Лиман о 21.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 18.53
Язикове 19.08 1 хв  19.09 15 хв 
Барвенкове 19.20 1 хв  19.21 27 хв 
Гусарівка 19.32 1 хв  19.33 39 хв 
Бантишеве 19.47 1 хв  19.48 54 хв 
Шидловська 20.04 1 хв  20.05 1 г  11 хв 
Слов'янськ 20.24 18 хв  20.42 1 г  31 хв 
Імені Кожушка 20.49 1 хв  20.50 1 г  56 хв 
Слов'янський курорт 20.59 1 хв  21.00 2 г  6 хв 
Придонецька 21.08 1 хв  21.09 2 г  15 хв 
10 Км 21.14 1 хв  21.15 2 г  21 хв 
Брусин 21.20 1 хв  21.21 2 г  27 хв 
Красний Лиман 21.33 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6007 Гаврилівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031