У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6007 Охтирка — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Охтирка - Суми номер 6007 відправляється зі станції Охтирка о 16.04 і прибуває на станцію Суми о 19.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6007 Охтирка - Суми пролягає по таким станціям як Кириківка, Ворскла, Рупине, Олексине, 102 Км, Боромля, Ім. Василя Несвіта, 70 Км, Баси, Суми-Товарна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 16.04
9 Км 16.15 1 хв  16.16 11 хв 
Кириківка 16.25 20 хв  16.45 21 хв 
Козацьке 16.50 1 хв  16.51 46 хв 
Ворскла 16.56 1 хв  16.57 52 хв 
Бакирівка 17.01 1 хв  17.02 57 хв 
Рупине 17.11 1 хв  17.12 1 г  7 хв 
Смородине 17.18 8 хв  17.26 1 г  14 хв 
Олексине 17.36 1 хв  17.37 1 г  32 хв 
Скрягівка 17.42 1 хв  17.43 1 г  38 хв 
102 Км 17.48 1 хв  17.49 1 г  44 хв 
98 Км 17.56 1 хв  17.57 1 г  52 хв 
Боромля 18.06 1 хв  18.07 2 г  2 хв 
86 Км 18.17 1 хв  18.18 2 г  13 хв 
Ім. Василя Несвіта 18.24 1 хв  18.25 2 г  20 хв 
Сироватка 18.33 1 хв  18.34 2 г  29 хв 
70 Км 18.40 1 хв  18.41 2 г  36 хв 
67 Км 18.45 2 хв  18.47 2 г  41 хв 
Баси 18.53 1 хв  18.54 2 г  49 хв 
Олдиш 18.59 1 хв  19.00 2 г  55 хв 
Суми-Товарна 19.05 1 хв  19.06 3 г  1 хв 
59 Км 19.09 2 хв  19.11 3 г  5 хв 
Суми 19.19 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6007 Охтирка — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28