У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6009 Київ — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Фастів номер 6009 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.54 і прибуває на станцію Фастів-1 о 10.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6009 Київ - Фастів пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.54
Караваєві Дачі 09.00 1 хв  09.01 6 хв 
Київ-Волинський 09.05 1 хв  09.06 11 хв 
Вишневе 09.13 1 хв  09.14 19 хв 
Тарасівка 09.18 1 хв  09.19 24 хв 
Боярка 09.23 1 хв  09.24 29 хв 
Малютянка 09.26 1 хв  09.27 32 хв 
Шляхова 09.29 1 хв  09.30 35 хв 
Глеваха 09.32 2 хв  09.34 38 хв 
Васильків-1 09.39 1 хв  09.40 45 хв 
Корчі 09.45 1 хв  09.46 51 хв 
Мотовилівка 09.49 1 хв  09.50 55 хв 
Білки 09.52 1 хв  09.53 58 хв 
Півні 09.56 1 хв  09.57 1 г  2 хв 
Вишняки 09.59 1 хв  10.00 1 г  5 хв 
Снітинка 10.06 1 хв  10.07 1 г  12 хв 
Фастів-1 10.13 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6009 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930