У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6009 Київ — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Фастів номер 6009 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.59 і прибуває на станцію Фастів-1 о 10.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6009 Київ - Фастів пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.59
Караваєві Дачі 09.05 1 хв  09.06 6 хв 
Київ-Волинський 09.10 1 хв  09.11 11 хв 
Вишневе 09.17 1 хв  09.18 18 хв 
Тарасівка 09.23 1 хв  09.24 24 хв 
Боярка 09.28 1 хв  09.29 29 хв 
Малютянка 09.31 1 хв  09.32 32 хв 
Шляхова 09.34 1 хв  09.35 35 хв 
Глеваха 09.37 1 хв  09.38 38 хв 
Васильків-1 09.44 1 хв  09.45 45 хв 
Корчі 09.50 1 хв  09.51 51 хв 
Мотовилівка 09.54 1 хв  09.55 55 хв 
Білки 09.57 1 хв  09.58 58 хв 
Півні 10.01 1 хв  10.02 1 г  2 хв 
Вишняки 10.04 1 хв  10.05 1 г  5 хв 
Снітинка 10.11 1 хв  10.12 1 г  12 хв 
Фастів-1 10.18 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6009 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031