У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6009 Львів — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6009 сполученням Львів - Стрий відправляється зі станції Львів о 06.51 і прибуває на станцію Стрий о 08.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Скнилів, Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 06.51
Скнилів 07.01 1 хв  07.02 10 хв 
Пустомити 07.15 1 хв  07.16 24 хв 
Щирець 2 07.24 1 хв  07.25 33 хв 
Щирець 1 07.27 1 хв  07.28 36 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.47 1 хв  07.48 56 хв 
Пісочна 07.55 1 хв  07.56 1 г  4 хв 
Більче 08.03 1 хв  08.04 1 г  12 хв 
Стрий 08.17 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6009 Львів — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930