У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6009 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6009 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 07.02 і прибуває на станцію Трускавець о 09.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Скнилів, Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Задорожна, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче, Стрий, Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.02
Скнилів 07.12 1 хв  07.13 10 хв 
Пустомити 07.26 1 хв  07.27 24 хв 
Щирець 2 07.36 1 хв  07.36 34 хв 
Щирець 1 07.38 1 хв  07.39 36 хв 
Задорожна 07.50 1 хв  07.51 48 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.58 1 хв  07.59 56 хв 
Пісочна 08.06 1 хв  08.07 1 г  4 хв 
Більче 08.14 1 хв  08.15 1 г  12 хв 
Стрий 08.28 10 хв  08.38 1 г  26 хв 
Нежухів 08.46 1 хв  08.47 1 г  44 хв 
Райлів 08.51 1 хв  08.52 1 г  49 хв 
Верхні Гаї 09.00 1 хв  09.01 1 г  58 хв 
Болехівці 09.08 1 хв  09.09 2 г  6 хв 
Дрогобич 09.16 12 хв  09.28 2 г  14 хв 
Стебник 09.39 3 хв  09.42 2 г  37 хв 
Трускавець 09.49 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6009 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031