У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6009 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Трускавець номер 6009 відправляється зі станції Львів о 06.57 і прибуває на станцію Трускавець о 09.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6009 Львів - Трускавець пролягає по таким станціям як Скнилів, Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Задорожна, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче, Стрий, Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 06.57
Скнилів 07.07 1 хв  07.08 10 хв 
Пустомити 07.21 1 хв  07.22 24 хв 
Щирець 2 07.30 1 хв  07.31 33 хв 
Щирець 1 07.33 1 хв  07.34 36 хв 
Задорожна 07.45 1 хв  07.46 48 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.53 1 хв  07.54 56 хв 
Пісочна 08.01 1 хв  08.02 1 г  4 хв 
Більче 08.09 1 хв  08.10 1 г  12 хв 
Стрий 08.23 10 хв  08.33 1 г  26 хв 
Нежухів 08.41 1 хв  08.42 1 г  44 хв 
Райлів 08.46 1 хв  08.47 1 г  49 хв 
Верхні Гаї 08.55 1 хв  08.56 1 г  58 хв 
Болехівці 09.03 1 хв  09.04 2 г  6 хв 
Дрогобич 09.11 10 хв  09.21 2 г  14 хв 
Стебник 09.32 3 хв  09.35 2 г  35 хв 
Трускавець 09.42 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6009 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930