У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 Костянтинівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6010 сполученням Костянтинівка - Красний Лиман відправляється зі станції Костянтинівка о 20.00 і прибуває на станцію Красний Лиман о 21.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 20.00
Кіндратівка 20.13 1 хв  20.14 13 хв 
Дружківка 20.22 1 хв  20.23 22 хв 
Краматорськ 20.42 1 хв  20.43 42 хв 
Шпичкине 20.53 1 хв  20.54 53 хв 
Імені Кожушка 21.05 1 хв  21.06 1 г  5 хв 
Слов'янський курорт 21.16 1 хв  21.17 1 г  16 хв 
Придонецька 21.25 1 хв  21.26 1 г  25 хв 
10 Км 21.32 1 хв  21.33 1 г  32 хв 
Брусин 21.40 1 хв  21.41 1 г  40 хв 
Красний Лиман 21.51 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6010 Костянтинівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031