У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 П'ятихатки — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Дніпро номер 6010 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 05.41 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6010 П'ятихатки - Дніпро пролягає по таким станціям як Вільногірськ, 119 Км, 128 Км, 139 Км, 149 Км, Запоріжжя-Кам'янське, 164 Км, 169 Км, 175 Км, Діївка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 05.41
Ерастівка 05.56 1 хв  05.57 15 хв 
Вільногірськ 06.06 1 хв  06.07 25 хв 
Верхівцеве 06.23 2 хв  06.25 42 хв 
119 Км 06.27 1 хв  06.28 46 хв 
125 Км 06.32 1 хв  06.33 51 хв 
128 Км 06.36 1 хв  06.37 55 хв 
Верхньодніпровськ 06.43 1 хв  06.44 1 г  2 хв 
139 Км 06.50 1 хв  06.51 1 г  9 хв 
Воскобійня 06.54 1 хв  06.55 1 г  13 хв 
149 Км 07.02 1 хв  07.03 1 г  21 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.07 2 хв  07.09 1 г  26 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 07.13 1 хв  07.14 1 г  32 хв 
160 Км 07.16 1 хв  07.17 1 г  35 хв 
164 Км 07.21 1 хв  07.22 1 г  40 хв 
165 Км 07.24 1 хв  07.25 1 г  43 хв 
169 Км 07.29 1 хв  07.30 1 г  48 хв 
Сухачівка 07.32 1 хв  07.33 1 г  51 хв 
175 Км 07.36 1 хв  07.37 1 г  55 хв 
178 Км 07.40 1 хв  07.41 1 г  59 хв 
Діївка 07.44 1 хв  07.45 2 г  3 хв 
184 км 07.49 1 хв  07.50 2 г  8 хв 
Горяїнове 07.53 1 хв  07.54 2 г  12 хв 
Дніпро-Головний 08.00 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6010 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031