У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 П'ятихатки — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Дніпро номер 6010 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 05.30 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6010 П'ятихатки - Дніпро пролягає по таким станціям як Вільногірськ, 119 Км, 128 Км, 139 Км, 149 Км, Запоріжжя-Кам'янське, 164 Км, 169 Км, 175 Км, Діївка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 05.30
Ерастівка 05.46 1 хв  05.47 16 хв 
Вільногірськ 05.56 1 хв  05.57 26 хв 
Верхівцеве 06.14 2 хв  06.16 44 хв 
119 Км 06.19 1 хв  06.20 49 хв 
125 Км 06.24 1 хв  06.25 54 хв 
128 Км 06.28 1 хв  06.29 58 хв 
Верхньодніпровськ 06.35 1 хв  06.36 1 г  5 хв 
139 Км 06.42 1 хв  06.43 1 г  12 хв 
Воскобійня 06.46 1 хв  06.47 1 г  16 хв 
149 Км 06.54 1 хв  06.55 1 г  24 хв 
Кам'янське-Пасажирське 06.59 2 хв  07.01 1 г  29 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 07.05 1 хв  07.06 1 г  35 хв 
160 Км 07.08 1 хв  07.09 1 г  38 хв 
164 Км 07.13 1 хв  07.14 1 г  43 хв 
165 Км 07.16 1 хв  07.17 1 г  46 хв 
169 Км 07.21 1 хв  07.22 1 г  51 хв 
Сухачівка 07.24 1 хв  07.25 1 г  54 хв 
175 Км 07.28 1 хв  07.29 1 г  58 хв 
178 Км 07.32 1 хв  07.33 2 г  2 хв 
Діївка 07.37 1 хв  07.38 2 г  7 хв 
184 км 07.42 1 хв  07.43 2 г  12 хв 
Горяїнове 07.46 1 хв  07.47 2 г  16 хв 
Дніпро-Головний 07.52 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6010 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930