У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 П'ятихатки — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Дніпро номер 6010 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 05.41 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6010 П'ятихатки - Дніпро пролягає по таким станціям як Вільногірськ, 119 Км, 128 Км, 139 Км, 149 Км, Запоріжжя-Кам'янське, 164 Км, 169 Км, 175 Км, Діївка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Головний складає 41.99 гривень. Відстань між станціями – 100.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 05.41
Ерастівка 05.56 1 хв  05.57 15 хв 
Вільногірськ 06.06 1 хв  06.07 25 хв 
Верхівцеве 06.23 2 хв  06.25 42 хв 
119 Км 06.27 1 хв  06.28 46 хв 
125 Км 06.32 1 хв  06.33 51 хв 
128 Км 06.36 1 хв  06.37 55 хв 
Верхньодніпровськ 06.43 1 хв  06.44 1 г  2 хв 
139 Км 06.50 1 хв  06.51 1 г  9 хв 
Воскобійня 06.54 1 хв  06.55 1 г  13 хв 
149 Км 07.02 1 хв  07.03 1 г  21 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.07 2 хв  07.09 1 г  26 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 07.13 1 хв  07.14 1 г  32 хв 
160 Км 07.16 1 хв  07.17 1 г  35 хв 
164 Км 07.21 1 хв  07.22 1 г  40 хв 
165 Км 07.24 1 хв  07.25 1 г  43 хв 
169 Км 07.29 1 хв  07.30 1 г  48 хв 
Сухачівка 07.32 1 хв  07.33 1 г  51 хв 
175 Км 07.36 1 хв  07.37 1 г  55 хв 
178 Км 07.40 1 хв  07.41 1 г  59 хв 
Діївка 07.44 1 хв  07.45 2 г  3 хв 
184 км 07.49 1 хв  07.50 2 г  8 хв 
Горяїнове 07.53 1 хв  07.54 2 г  12 хв 
Дніпро-Головний 08.00 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6010 П'ятихатки-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930