У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Трускавець - Львів номер 6010 відправляється зі станції Трускавець о 09.57 і прибуває на станцію Львів о 12.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6010 Трускавець - Львів пролягає по таким станціям як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий, Щирець 2, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 09.57
Стебник 10.03 1 хв  10.04 6 хв 
Дрогобич 10.15 15 хв  10.30 18 хв 
Верхні Гаї 10.43 1 хв  10.44 46 хв 
Стрий 11.08 10 хв  11.18 1 г  11 хв 
Щирець 2 11.59 1 хв  12.00 2 г  2 хв 
Пустомити 12.06 1 хв  12.07 2 г  9 хв 
Львів 12.30 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6010 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031