У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Харків — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Козача Лопань номер 6012 відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.47 і прибуває на станцію Козача Лопань о 07.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6012 Харків - Козача Лопань пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка, Нова Козача.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.47
Південний Пост 06.54 1 хв  06.55 7 хв 
Північний пост 06.58 1 хв  06.59 11 хв 
Підміська 07.02 1 хв  07.03 15 хв 
Лозовенька 07.05 4 хв  07.09 18 хв 
Моторна 07.12 1 хв  07.13 25 хв 
Дергачі 07.16 1 хв  07.17 29 хв 
Нові Дергачі 07.20 1 хв  07.21 33 хв 
Безруківка 07.26 1 хв  07.27 39 хв 
Слатине 07.32 1 хв  07.33 45 хв 
Прудянка 07.38 1 хв  07.39 51 хв 
Цупівка 07.43 1 хв  07.44 56 хв 
Нова Козача 07.47 1 хв  07.48 1 г 
Козача Лопань 07.53 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6012 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28