У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Ворожба — Кириківка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ворожба - Кириківка номер 6012 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 06.06 і прибуває на станцію Кириківка о 10.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6012 Ворожба - Кириківка пролягає по таким станціям як 15 Км, 24 Км, Головашівка, 52 Км, Суми-Товарна, 67 Км, Ім. Василя Несвіта, 98 Км, Олексине, Бакирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 06.06
Білопілля 06.15 1 хв  06.16 9 хв 
Торохтяний 06.25 1 хв  06.26 19 хв 
15 Км 06.32 1 хв  06.33 26 хв 
Улянівка 06.38 1 хв  06.39 32 хв 
Вири 06.46 1 хв  06.47 40 хв 
24 Км 06.54 1 хв  06.55 48 хв 
Амбари 07.01 1 хв  07.02 55 хв 
Лікарське 07.09 1 хв  07.10 1 г  3 хв 
Головашівка 07.17 1 хв  07.18 1 г  11 хв 
40 Км 07.24 1 хв  07.25 1 г  18 хв 
Торопилівка 07.32 1 хв  07.33 1 г  26 хв 
52 Км 07.43 1 хв  07.44 1 г  37 хв 
Суми 07.50 20 хв  08.10 1 г  44 хв 
59 Км 08.17 1 хв  08.18 2 г  11 хв 
Суми-Товарна 08.22 1 хв  08.23 2 г  16 хв 
Олдиш 08.28 1 хв  08.29 2 г  22 хв 
Баси 08.35 1 хв  08.36 2 г  29 хв 
67 Км 08.41 1 хв  08.42 2 г  35 хв 
70 Км 08.48 1 хв  08.49 2 г  42 хв 
Сироватка 08.55 1 хв  08.56 2 г  49 хв 
Ім. Василя Несвіта 09.05 1 хв  09.06 2 г  59 хв 
86 Км 09.15 1 хв  09.16 3 г  9 хв 
Боромля 09.25 1 хв  09.26 3 г  19 хв 
98 Км 09.35 1 хв  09.36 3 г  29 хв 
102 Км 09.42 1 хв  09.43 3 г  36 хв 
Скрягівка 09.49 1 хв  09.50 3 г  43 хв 
Олексине 09.55 1 хв  09.56 3 г  49 хв 
Смородине 10.03 2 хв  10.05 3 г  57 хв 
Рупине 10.09 1 хв  10.10 4 г  3 хв 
Бакирівка 10.21 1 хв  10.22 4 г  15 хв 
Ворскла 10.26 1 хв  10.27 4 г  20 хв 
Козацьке 10.32 1 хв  10.33 4 г  26 хв 
Кириківка 10.39 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6012 Ворожба-Пас. — Кириківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930