У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6013-6238 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6013-6238 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.26 і прибуває на станцію Фастів-1 о 13.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.26
Караваєві Дачі 12.33 1 хв  12.34 7 хв 
Київ-Волинський 12.38 1 хв  12.39 12 хв 
Вишневе 12.45 1 хв  12.46 19 хв 
Тарасівка 12.51 1 хв  12.52 25 хв 
Боярка 12.56 1 хв  12.57 30 хв 
Малютянка 13.00 1 хв  13.01 34 хв 
Шляхова 13.03 1 хв  13.04 37 хв 
Глеваха 13.06 1 хв  13.07 40 хв 
888 Км 13.09 1 хв  13.09 43 хв 
Васильків-1 13.12 1 хв  13.13 46 хв 
Корчі 13.19 1 хв  13.20 53 хв 
Мотовилівка 13.24 1 хв  13.25 58 хв 
Білки 13.28 1 хв  13.29 1 г  2 хв 
Півні 13.32 1 хв  13.33 1 г  6 хв 
Вишняки 13.35 1 хв  13.36 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 13.38 1 хв  13.39 1 г  12 хв 
Снітинка 13.42 1 хв  13.43 1 г  16 хв 
Фастів-1 13.49 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6013-6238 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031