У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6014 Харків-Пас. — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6014 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.36 і прибуває на станцію Козача Лопань о 08.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка, Нова Козача.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.36
Південний Пост 07.42 2 хв  07.44 6 хв 
Північний пост 07.47 2 хв  07.49 11 хв 
Підміська 07.52 1 хв  07.53 16 хв 
Лозовенька 07.55 4 хв  07.59 19 хв 
Моторна 08.02 1 хв  08.03 26 хв 
Дергачі 08.06 1 хв  08.07 30 хв 
Нові Дергачі 08.10 1 хв  08.11 34 хв 
Безруківка 08.16 1 хв  08.17 40 хв 
Слатине 08.22 1 хв  08.23 46 хв 
Прудянка 08.28 1 хв  08.29 52 хв 
Цупівка 08.33 1 хв  08.34 57 хв 
Нова Козача 08.37 1 хв  08.38 1 г  1 хв 
Козача Лопань 08.43 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6014 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031